Donice podłużne

Pięknie wykończone donice podłużne cieszą się ogromnym wzięciem wśród osób projektujących nowoczesne mieszkania i przestronne tarasy. Stylowe projekty oprócz niepodważalnych walorów estetycznych, są również funkcjonalne. W donicach o podłużnym kształcie można zmieścić sporą ilość roślin dekoracyjnych. Mogą to być trawy o formie półkuli, zestawione z barwnymi bylinami. Do donic, które umieszczamy w domu, warto wybierać rośliny wieloletnie, zimujące. To oszczędzi nam czas związany z przesadzaniem i przenoszeniem kwiatów w inne miejsca. Jeśli zamierzamy dekorować ogród, postawmy na ozdobne drzewa z małą bryłą korzeniową. Wśród donic, które projektujemy i produkujemy, są dostępne podłużne donice ogrodowe w rozmaitych stylach. Nasza oferta jest zróżnicowana, m. in. pod względem wielkości i wykończenia estetycznych pojemników na rośliny. Posiadamy gotowe modele na stanie magazynowym, ale zajmujemy się też produkcją nowych donic, powstających według Państwa koncepcji.

Ręcznie tworzone donice podłużne to najprostsza droga, by mieć zjawiskowy ogród. Sprawdź, jak wzbudzić podziw wśród sąsiadów!

Chciałbyś posiadać najpiękniejszy ogród w okolicy? Mamy na to sprawdzony sposób: uformuj piętrowe konstrukcje, używając do tego podłużnych donic, stylizowanych na wymiar. Następnie umieść w donicach dorodne rośliny, a całości dopełnij ozdobnym żwirkiem lub drobnymi kamyczkami. Dla kontrastu z zielenią, zadbaj również o kwiaty w żywych barwach. Rozsadź je w dekoracyjnych pojemnikach, lakierowanych na wysoki połysk. W tym celu rewelacyjnie spiszą się donice podłużne, zaprojektowane tak, żeby pomieścić kilka rodzajów roślin tuż obok siebie. Przemyślany układ ogrodu to klucz do sukcesu, dlatego rozplanuj wszystko, szkicując swój projekt. Poza informacjami na temat ścieżek i rozmieszczenia roślin, uwzględnij w nim podstawowe informacje o donicach (kształt, wielkość, ilość) oraz wszelkie szczegóły (rodzaj wykończenia i cechy dodatkowe, np. odporność na mróz). Jesteśmy przekonani, że podłużne donice ogrodowe ułatwią Ci planowanie ogrodu, który szybko stanie się najatrakcyjniejszym zielonym zakątkiem w całej okolicy.