Donice Podświetlane

Nasza seria Lumina jest propozycją dla tych z Państwa, którzy cenią sobie nastrojowość i osobliwy klimat w domu i jego okolicach. To przenośne, punktowe oświetlenie, z możliwością umieszczenia go wewnątrz donicy. W ofercie znajdują się też eleganckie listwy led, które montuje się w wybranych miejscach na modelach, otrzymując donice podświetlane. Kolorowe światło zmieniające barwy jest doskonałym rozwiązaniem na tarasy i do ogrodów. Oświetlenie eksponuje roślinność w donicy i daje delikatne iluminacje o różnej intensywności. Innowacyjne donice podświetlane znakomicie się prezentują i łagodnie rozjaśniają przestrzeń.

Estetyczna donica podświetlana nie musi kosztować kroci! Nasze donice to precyzyjne wykonanie, dobry styl i przystępna cena

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem liczymy się z zadowoleniem Klienta. Stąd niewygórowana cena donic na wymiar, a przy okazji ich modny wygląd i błyskawiczna realizacja zamówień. Wbrew pozorom, nowoczesne donice podświetlane wcale nie są drogie. Przeciwnie – zadbaliśmy o to, żeby każdy, kto pragnie udoskonalić swój balkon lub ogród rozstawiając w nim podświetlane donice, mógł sobie na to pozwolić. W razie wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora wyceny lub do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z nami. Każde zamówienie jest inne, lecz cena zawsze zależy od kształtu i wymiaru donicy. Jeśli podobają się Państwu nasze podświetlane donice, warto rozważyć miejsce, w którym docelowo mają one stanąć. Wizualizując taras marzeń, nie można pominąć kwestii wykończenia donic. Zastanówmy się, która opcja najlepiej skomponuje się z resztą wystroju: imitacja piaskowca, gliny, szarego betonu… a może pokrycie tynkiem mozaikowym?