O Producencie

Szukasz stylowych dekoracji do swojego domu, biura lub ogrodu? Wypróbuj nowoczesne donice na wymiar. Nie zawiedziesz się!

Nasze donice charakteryzują się wysoką jakością, starannym wykonaniem i niepowtarzalnym stylem. Stawiamy na ekskluzywny wygląd, który idzie w parze z funkcjonalnością. Jako wieloletni producent donic dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Dlatego oferowane przez nas donice na wymiar (od małych modeli do kawalerki, przez średniej wielkości donice na taras, po duże donice ogrodowe) są wykonywane ręcznie, według wcześniej ustalonej koncepcji. W ten sposób jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających. W naszym katalogu donic dostępne są gotowe projekty do wnętrz i ogrodów, które można dowolnie modyfikować. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Eleganckie donice, czyli design i praktyczność w jednym. Uczyń swoje otoczenie niepowtarzalnym za sprawą oryginalnych dekoracji

Produkowane przez nas donice są niezastąpionym pomysłem na stworzenie efektownej aranżacji, która sprawdzi się w pomieszczeniach (donice duże i małe) oraz na zewnątrz (donice mrozoodporne, donice ogrodowe, donice balkonowe). Klientom indywidualnym szczególnie polecamy donice ozdobne, będące kwintesencją dobrego smaku i elegancji. Te efektowne dekoracje można wypełnić pięknymi roślinami – żywymi lub sztucznymi. Oferujemy zarówno donice ogrodowe duże, jak również niewielkie projekty idealne na parapet albo biurko. Firma TIM-DONICE to doświadczony producent, dlatego można powierzyć nam spersonalizowany szkic, na podstawie którego wykonamy dla Państwa wymarzony model.